SK DYNAMO AKADEMIE

Hráči Akademie mohou nyní využívat i venkovní posilovnu

03.06.2019, Dan Mikulička

Dalším přírůstkem pro zkvalitnění přípravy našich hráčů je zbrusu nová venkovní posilovna, která během jarních měsíců vyrostla v areálu tréninkového centra Složiště v blízkosti administrativní budovy.

Od začátku minulého týdne bylo zprovozněno toto moderní multifunkční zařízení (které se skládá z víceúčelové rampy vhodné např pro TRX, různých hrazd, bradel a laviček), které naši trenéři a fyzioterapeuti začali využívat při kondiční přípravě svých svěřenců. O kompletní realizaci posilovny se postaral partner našeho klubu společnost JihoTech spol. s.r.o. (www.jihotech.cz) v čele s jejím jednatelem Ing. Miroslavem Jochem, která má mimo jiné aktivity ve svém portfoliu také výrobu podobných zařízení, a kterému jménem celé Akademie děkujeme za rychlou a kvalitní práci.
Dle prvních ohlasů trenérů a samotných hráčů je venkovní posilovna přijímána velmi kladně, protože podobné zařízení v našem tréninkovém centru doposud citelně chybělo. Věříme, že posilovna bude hojně využívána a že bude našim hráčům dlouho a dobře sloužit.

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.