SK DYNAMO AKADEMIE

Na Střeleckém ostrově proběhl nábor do Akademie Dynama

15.05.2019, Aleš Strouha

V pondělí 13. května bylo na Střeleckém ostrově velmi živo. V odpoledních hodinách totiž na hlavním stadionu Dynama proběhl nábor malých fotbalistů ročníků 2011 a mladších.

Akademie Dynama České Budějovice se chce nadále rozvíjet a růst. Také proto se představitelé akademie rozhodli, že budou nábory nových fotbalistů pořádat i několikrát za rok. Nyní před koncem aktuální sezony proběhl první letošní nábor tak, aby se malí zájemci o fotbal mohli do přípravy na novou sezonu zapojit již během léta hned po dvouměsíčních školních prázdninách.

V pondělí se na Střeleckém ostrově za přítomnosti profesionálních trenérů Akademie Dynama sešla přibližně třicítka dětí, jejichž snem je stát se velkými fotbalisty. Pondělní nábor byl určený také pro dívky. Spolu s náborem do nejmenších kategorií totiž proběhl nábor i do týmů starších žákyň (ročníky 2006 až 2003) a této akce se zúčastnilo hned osm nových fotbalistek.

Celý projekt náborů si pochvaloval sportovní manažer Akademie Dynama Petr Benát. „Jsme moc rádi, že se postupně zájem o Dynamo a naší akademii zvyšuje. Je to pro nás jasné znamení toho, že akademie má na jihu Čech dobré jméno," pochvaluje si Benát.

Zvýšený zájem o nábor byl způsobený také mimo jiné tím, že se zástupci akademie Dynama snaží pravidelně navštěvovat mateřské školy v Českých Budějovicích a podporovat sportovní činnost už u těch nejmenších dětí.

Pokud máte doma malého fotbalistu a pondělní nábor jste nestihli, nemusíte zoufat. V případě zájmu kontaktujte šéftrenéra přípraven, pana Rostislava Helštýna, na mobilním telefonu 777197935 nebo emailu rhelstyn@dynamocb.cz.

Projekt SK Dynamo České Budějovice Akademie je i v roce 2019 finančně podporován Jihočeským krajem.

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.