SK DYNAMO AKADEMIE

Nabitý víkend našich přípravek

19.05.2019, Dan Mikulička

S blížícím se koncem jarní sezóny, lepšícím se počasím a tím pádem i zvýšeným počtem fotbalových akcí, ať již to jsou oficiální soutěže FAČR, Miniliga, nebo různé turnaje, mají naše přípravkové kategorie opravdu nabitý program. Nejinak tomu bylo i tento víkend, kdy kategorie U9, U10 a U11 odehrály spoustu zápasů proti kvalitním soupeřům. Zeptali jsme se hlavních trenérů těchto kategorií jak uplynulý víkend hodnotí.

Pavel Houzim U9: část týmu odehrála v sobotu velmi kvalitně obsazený mezinárodní turnaj v Hustopečích u Brna, na který jsme s hráči odjížděli z důvodu velké vzdálenosti již v pátek, aby si děti dostatečně před turnajem odpočinuly. Dopolední zápasy (zejména pak např. se Slovanem Liberec nebo Interem Bratislava) hodnotím velice pozitivně, hráli jsme rychlý, moderní fotbal a viděli jsme tam vše, co od kluků chceme. Odpolední zápasy – možná i vlivem únavy způsobené naším náročným způsobem hry (rychlost, pohyb, vysoké napadání) se nám již tolik nedařilo, ale za náš trenérský tým mohu říci, že to byl projevem hry prozatím náš nejlepší letošní turnaj na této úrovni kvalitních soupeřů. Poděkování patří i našim rodičům a to nejen za servis dětem, ale i za příkladné fandění našemu týmu. Dynamo bylo slyšet opravdu po celých Hustopečích. V neděli druhá část týmu ještě odehrála dva zápasy krajského přeboru v Milevsku, takže fotbalu měly děti za víkend dost.

Marek Peterka U10: Hostili jsme Miniligu na Složišti, kde jsme přivítali týmy Příbrami, Táborska, a německého Büchelberg/Passsa-Grödig. Kladně hodnotím dva vítězné zápasy s Táborskem a Příbramí, jak za herní projev tak nasazení. Poslední zápas s Pasovem pak již byli kluci unavení a hlavně po obědě 😂. V neděli jsme ještě odehráli dva zápasy krajského přeboru v Milevsku a příští víkend se těšíme na finále Ondrášovky Cupu, kde se chceme předvést v co nejlepším světle.

Petr Hasenhorl U11: V sobotu jsme poměřili v Minilize síly s týmy Mladé Boleslavi, Slavie Praha, Ústí nad Labem a Berouna. Ačkoliv výsledkově to nedopadlo vůbec špatně, nedařilo se nám moc v přechodu do útočné fáze a také v koncovce jsme také nebyli tak produktivní jak by jsme chtěli. Takže víme, na čem pracovat.

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.