SK DYNAMO AKADEMIE

Odměna za vysvědčení pro hráče Akademie

02.02.2019, Dan Mikulička

Vedení Akademie společně s marketingovým oddělením připravilo pro naše hráče a hráčky první letošní soutěž nazvanou „Za samé jedničky svačinový boxík a láhev“.

Všichni víme, jak je cesta do profesionálního fotbalu trnitá a nejistá. Nezáleží jen na talentu a píli, ale na spoustě dalších faktorech a okolnostech zda se hráči splní jeho sen – stát se profesionálním fotbalistou. Proto v Akademii klademe velký důraz na vzdělání našich hráčů. Dobré výsledky ve škole tak byly tématem první letošní soutěže, která se vztahovala k pololetnímu vysvědčení, které děti obdržely před pár dny. 

Pošli fotku s vysvědčením na kterém jsou samé jedničky a za odměnu obdržíš od Akademie svačinový box a láhev s logem klubu, tak znělo zadání, které před pár týdny sdělili trenéři jednotlivých kategorií svým hráčům. 31. ledna po obědě začaly v kanceláři marketingu pípat zprávy s fotografiemi vysvědčení. Na odpolední trénink si pak svou odměnu přišli vyzvednout první jedničkáři z U9. Ofocených vysvědčení se nám doposud sešlo několik desítek! další stále přibývají a jistě i nadále budou přibývat, tak jak se nám budou děti vracet z jarních prázdnin. Po nich pak budou odměny předány všem těm, kteří vysvědčení poslali. Všem jedničkářům gratulujeme, jsme na Vás moc pyšní a přejeme, ať Vám takováto krásná vysvědčení vydrží co nejdéle!

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.