SK DYNAMO AKADEMIE

Ve sportovním centru proběhly Podzimní dny s mateřskými školami

20.11.2018, Aleš Strouha

Podobně jako každý rok proběhla i letos ve Sportovním centru mládeže na Složišti akce s názvem „Podzimní dny s mateřskými školkami.“ Tuto akci uspořádalo SK Dynamo České Budějovice Akademie ve spolupráci se Statutárním městem České Budějovice.

Již podesáté se na Složišti v průběhu října a listopadu sešli trenéři Akademie Dynama s dětmi z mateřských škol v Českých Budějovicích a okolí. Do projektu se v letošním roce zapojily MŠ Karla Štěcha, MŠ U Pramene, MŠ Kališnická, MŠ Papírenská, MŠ Sedmikráska a MŠ E. Pittera. “V celkem šesti termínech děti vždy s námi prožijí pod vedením trenérů přípravek sportovní dopoledne plné her, dovednostních disciplín a zábavy zakončené společnou fotografií všech zúčastněných,” říká sportovní manažer v SK Dynamo ČB Akademie Petr Benát.

Podobně jako v předešlých ročnících bylo pro účastníky sportovních dnů připraveno velké množství nejrůznějších pohybových aktivit. Děti si vyzkoušely například překážkovou dráhu, kondiční běh a chybět nemohl samozřejmě ani malý fotbálek v přetlakové nafukovací hale. Všichni účastníci pak samozřejmě dostali malou odměnu a v chladném počasí i čaj pro zahřátí a zdravé občerstvení.

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.