SK DYNAMO AKADEMIE

Zimní Wolf Liga je za dveřmi

26.11.2019, Dan Mikulička

Již pošesté se ve sportovním centru dynamácké akademie na Složišti uskuteční tradiční Zimní Wolf Liga, jeden z největších zimních projektů organizovaných pro malé fotbalisty na území České republiky.

Za několik málo dnů a to přesně 7. prosince to vypukne. 84 týmů v 6 kategoriích (ročníky 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 a 2012). Stovky zápasů, které budou odehrány v období prosinec 2019 – březen 2020 v moderní přetlakové, vytápěné hale na umělé trávě třetí generace. Zimní Wolf Liga si za uplynulá léta právem vydobyla obrovské renomé a zájem ze strany týmů je o ní obrovský. „Pokud bychom měli více místa, počet startujících týmů by se lehce dostal přes stovku, takový je o tuto zimní dlouhodobou soutěž zájem. Jsme za to rádi a všem přihlášeným moc děkujeme“ spokojeně uvádí sportovní ředitel Akademie Petr Benát.

Zápasy jsou řízeny oficiálními rozhodčími, pro děti i rodiče je připraveno kvalitní zázemí našeho tréninkového centra. Soutěž je rozdělena do dvou částí - základní a poté nadstavbová. Již nyní najdou trenéři a rodiče na hlavní straně našich webových stránek záložku Zimní Liga, kde najdou veškeré propozice, rozpisy zápasů a poté po každém kole aktualizované tabulky. Tyto pak najdete i na našich sociálních sítích. Pro letošní rok také připravujeme ve spolupráci s našimi malými redaktory Dynamo Akademie TV různé živé vstupy, rozhovory a videa.

Turnaj organizuje SK Dynamo České Budějovice Akademie ve spolupráci s Dynamem České Budějovice. Akce probíhá v rámci projektu "Kdo sportuje, nezlobí", jehož partnerem je společnost ČEZ.

Jsme také velmi rádi, že generálním partnerem Zimní ligy pro sezonu 2019/20 je opět náš dlouholetý partner společnost Wolf Česká republika s.r.o (www.wolfcr.cz.) přední dodavatel zaměřený na topné, větrací a vzduchotechnické systémy.

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.