SK DYNAMO AKADEMIE

Akademie využila dotaci "Můj klub 2022" od Národní Sportovní Agentury

31.01.2023, Redakce

Akademie SK Dynamo České Budějovice využila stejně jako stovky dalších fotbalových klubů v České republice vypsané dotační výzvy „Můj klub 2022“ od Národní sportovní agentury.

Kromě významné finanční podpory od statutárního města České Budějovice a Jihočeského kraje využívá Akademie v rámci dostupnosti i další dotační výzvy. Národní sportovní agentura v roce 2022 vyhlásila Dotační výzvu 14/2021 „Můj klub 2022“, č.j.: NSA-0058/2021/A/65. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. splnila účel dotace ve všech požadovaných bodech a NSA tak poskytla dotaci naší Akademii ve výši 809.730 Kč, která bude plně využita na sportovní aktivity dětí ve věku od 3 do 20 let, na zabezpečení sportovní, tělovýchovné a organizační funkce Akademie v souladu s platnými registrovanými Stanovami spolku, ale i na činnosti zahrnující provoz a údržbu sportovních zařízení.

Akademie Dynama je jednou z pouhých jedenácti klubových akademií v České republice. Ty jsou umisťovány do vybraných měst tak, aby pokryly geograficky celé území republiky. Všechny musí zároveň splňovat přísné podmínky licenčního řízení FAČR. Hlavním cílem akademií je podpora sportovní přípravy talentovaných hráčů napříč všemi mládežnickými kategoriemi od U6 do U19, zajištění kvalifikovaného personálního obsazení, kvalitního řízení a organizace klubové akademie.

„Vypsanou dotační výzvu „Můj klub 2022“ od Národní sportovní agentury využíváme každoročně. Získané finanční prostředky tvoří významnou část našich příjmů a jsou samozřejmě využity v souladu s jejími podmínkami. V posledních dvou letech se díky navýšení členské základny naší Akademie finanční podpora od NSA navýšila, což je určitě pozitivní. Této podpory si velice vážíme.“ uzavřel výkonný ředitel Akademie Petr Benát.
Nastavení cookies

© 2018 - 2023 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.