SK DYNAMO AKADEMIE

Základní informace

Klubová akademie SK Dynamo České Budějovice vznikla 1. července 2018 jako jedna z deseti národních akademií na území ČR a zahrnuje celkem 16 mládežnických družstev všech věkových kategorií od U6 do U19 včetně dívčích týmů.

Udělení statutu klubové akademie podléhá každoročně přísnému licenčnímu řízení FAČR, v rámci kterého je klub povinen garantovat jasně nastavené personální i technické zabezpečení. Pod dohledem profesionálních trenérů zde probíhá maximální rozvoj fotbalových talentů z Jihočeského kraje, jehož nedílnou součástí je i školní vzdělávací proces.

Mezi obecné dlouhodobé cíle klubové akademie patří kromě výchovy úspěšných vrcholových sportovců s kvalitou mezinárodní úrovně i důraz na pohybovou gramotnost populace. Díky kvalifikovanému odbornému personálu a úzkou aktivní spoluprací s mateřskými i základními školami, formujeme a pozitivně ovlivňujeme pohybový rozvoj jedince již od nejútlejšího věku. V neposlední řadě chceme prostřednictvím nejoblíbenějšího týmového sportu vychovávat v pozitivním prostředí mladé lidi s morálními principy i zásadami s kladným vztahem k našemu klubu.

Kontaktní údaje:

SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
Střelecký ostrov 27/3, České Budějovice 7 
370 01 České Budějovice

IČO: 47234199
DIČ: CZ699000335
Email: pbenat@dynamocb.cz


Nastavení cookies

© 2018 - 2024 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.