SK DYNAMO AKADEMIE

Akademii Dynama navštívil trenér reprezentace žen U17

15.12.2020, Dan Mikulička

Na začátku prosince do tréninkového centra Akademie Dynama na Složišti dorazila vzácná návštěva. Modelové tréninkové utkání mezi ženami a dorostenkami Dynama totiž na vlastní oči sledoval i trenér reprezentačního týmu dívek U17 Jaroslav Hynek.

Akademie Dynama se v posledních měsících ženskému fotbalu plně věnuje. V předloňském roce zahájily tréninkovou činnost týmy dívek a dorostenek a od letošní sezony pak Dynamo hraje také soutěž žen. Jak dorostenky, tak ženy si ve svých soutěžích vedou velmi dobře a trenéři reprezentací tak bedlivě sledují výkony jednotlivých talentovaných hráček.

Ženy jsou v divizní tabulce v přerušené sezoně na prvním místě a dorostenky jsou ve druhé lize dorostu třetí za první Duklou Praha a druhým Slovanem Liberec. Oba týmy Akademie Dynama tak půjdou s velkými ambicemi i do případných jarních bojů.

Modelový zápas mezi ženami a dorostenkami byl pro trenéra Jaroslava Hynka rozhodně zajímavou konfrontací dvou nejlepších týmů Jihočeského kraje. „S trenérem Hynkem jsme v pravidelném kontaktu. Jsem moc rád, že si udělal čas a přijel se na naše holky podívat,“ uvedl trenér dorostenek Martin Dvořák.

Po modelovém zápase se pak trenér Hynek setkal i s dalšími trenéry ženských týmů Akademie Dynama. Schůzka pokračovala v útrobách budovy na Složišti ještě dlouho po utkání. „Reprezentační trenér nám představil dívčí koncepci FAČR a zároveň ho zajímalo, jakým způsobem pracujeme s děvčaty v naší Akademii,” doplnila trenérka Diana Benátová. Pro všechny zúčastněné bylo setkání Jaroslavem Hynkem velmi prospěšné a všichni členové Akademie se těší na další budoucí setkání.
Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

© 2018 - 2021 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.