SK DYNAMO AKADEMIE

Kapitán A týmu Patrik Čavoš předal ceny výhercům soutěže

10.02.2021, Dan Mikulička

V minulém týdnu proběhlo vyhlášení dlouhodobé soutěže Pyramida mistrů. Do finále se probojovalo celkem šest borců, ze kterých celkového vítěze vylosoval hlavní trenér A-týmu David Horejš. Štěstí při losu se usmálo na Dominika "Doda" Šímu z U13. Ceny předával kapitán A-týmu Patrik Čavoš.

Výherce Dominik Šíma: „Výzva, kterou vyhlásilo Dynamo, byla velice zajímavá, protože tam byly soutěže, na které sice nemusíte být úplně nějaký profík, ale musíte už tak nějak ovládat míčovou techniku. Pro mě byla nejtěžší hned ta první challenge, kdy se skákalo přes švihadlo, protože mi nikdy nešlo vajíčko. Myslel jsem, že se mi to už nepovede, ale poslední den v deset večer se mi to podařilo. Nedělal jsem to z povinnosti, bavilo mě to a alespoň jsem nemusel být pořád doma.“ 

Za svou píli a úsilí si Dodo odnesl odměnu v podobě zarámovaného originálního dresu podepsaného všemi hráči našeho ligového Áčka. Ostatní kluci, kteří také Pyramidu mistrů zvládli obdrželi věcné ceny z klubového fanshopu.

„Jsem hrozně rád, že i v této těžké době děti chtějí sportovat a také sportují. Velice oceňuji i práci trenérů, kteří se snaží pro děti vymýšlet různé soutěže a připravují jim plány. Co jsem koukal, tak soutěž nebyla vůbec jednoduchá a mám radost, že jich to tolik z nich zvládlo splnit“, uvedl kapitán A-týmu Patrik Čavoš.

Jménem celé Akademie děkujeme všem kdo se soutěže zúčastnili, rodičům za pomoc a koordinaci. 

Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

Nastavení cookies

© 2018 - 2022 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.