SK DYNAMO AKADEMIE

Na Složiště zavítal Mikuláš a čerti

05.12.2019, Dan Mikulička

Každým rokem Akademie pořádá pro naše přípravkové kategorie mikulášskou nadílku. Nejinak tomu bylo i včerejší podvečer, kdy uprostřed her a soutěží najednou hala potemněla a ozval se velký rámus a řinčení řetězů...

Ano, na Složiště přišli čerti, Mikuláš a anděl. Čerti se rozeběhli po hale a začali do připravených pytlů chytat ty nejzlobivější děti. Úlovek bohužel neměli žádný, protože v Akademii máme samé hodné děti obecně a obzvlášť po příchodu čertů. V ten okamžik jsme měli ty nejhodnější děti na světě, kdy navíc každé z nich mělo pro čerty a Mikuláše připravenou básničku či písničku. S akcí nám také přišlo pomoci několik hráčů našeho A týmu – Pavel Novák, Patrik Brandner, Patrik Čavoš, Filip Havelka a Matěj Mršic, kteří se zhostili rozdávání mikulášské nadílky. Mikuláš ještě předtím zorganizoval soutěž v nožičkách, kdy přípravky Akademie reprezentoval Kryštof Adam (U11) a proti němu se za A tým postavil Patrik Čavoš, střelec vítězného gólu v posledním ligovém utkání Dynama v Jablonci. Za bouřlivého povzbuzování zvládl Kryštof Adam 26 nožiček a jeho soupeř Patrik Čavoš “pouhou náhodou” o jednu méně!  Gratulujeme!

Po skončení her a soutěží (zajímavá byla například střelba na přesnost) Mikuláš s kluky z Áčka rozdali dětem mikulášskou nadílku, kdy každé dítě obdrželo tašku se sladkostmi, knížkou, a dalšími drobnostmi (ano i brambory a uhlí byly).

Moc děkujeme všem – dětem, rodičům, hráčům, zaměstnancům Akademie za účast a pomoc a zároveň za celou Akademii přejeme hezký a pohodový advent a klidnou přípravu na blížící se Vánoce.

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.