SK DYNAMO AKADEMIE

Naše přípravky představují své vize

05.11.2020, Dan Mikulička

V těchto dnech jsme na webu Akademie spustili unikátní projekt spojený s kategorií přípravek. „Prostřednictvím našich stránek chceme informovat o principech, způsobech i důvodech práce, které u přípravek v Dynamu razíme, ne prvořadě o výsledcích nebo umístěních na turnajích. Chceme, aby tento web jasně dokumentoval to, co děláme a proč. Může to znít všelijak, ale dva roky jsme se připravovali na to, abychom mohli začít pracovat tak, jak web dokumentuje,” říká šéftrenér přípravek Akademie Dynama Rostislav Helštýn.

„Způsob výchovy a vedení dětí v naší společnosti, jde v řadě případů proti jejich potřebám a není v jejich zájmu. Abychom mohli s dětmi kvalitně pracovat, je pro to potřeba mít kvalitní dovednosti, a ty stojí nejprve na znalostech a postupně zkušenostech. Tvrdím, že je, kvůli dětem, naší povinností, vědět „jak na to“, což souvisí s tím, že je nutné se vzdělávat a učit se. Tento web informuje o směru i rozsahu naší práce, včetně přesahů a přínosů, které různé typy spoluprací, pro děti mají,” popisuje Rostislav Helštýn.

Šéfovi přípravek Akademie Dynama udělal radost projekt spojený s nejmenšími fotbalisty. „Obzvlášť pyšní jsme na nejmladší kategorii Dynamácká pohybová Školička, kterou jsme letos odstartovali v duchu společného hraní si dětí a jejich rodičů. Proč tomu tak je, je jasně na stránkách popsáno, ostatně stejně jako ostatní důvody a souvislosti „proč“. Pokud tyto stránky poslouží jako motivace nebo inspirace dál, budeme rádi. A pro děti, jen dobře. Tímto chci také moc poděkovat kolegům trenérům z našich přípravek, kteří se na tomto webovém projektu podíleli” uzavírá Helštýn.

Celý projekt najdete pod záložkou PŘÍPRAVKY v hlavním menu našich webových stránek.
Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

© 2018 - 2021 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.