SK DYNAMO AKADEMIE

NaturaMed významným partnerem Akademie

15.12.2020, Dan Mikulička

Mladí fotbalisté Akademie Dynama budou mít i v nadcházejícím období zcela nadstandardní podmínky pro přípravu. V době pandemie COVID-19 se Akademii podařilo dohodnout na úzké spolupráci s tradiční norskou firmou NaturaMed.

Dorostenecké kategorie budou užívat produkty Omega Marine forte+ a FlexiMed, důležité pro imunitu, srdce, mozek a klouby. Žákovské kategorie obdrží vitamín K2, který přispívá k udržení zdravých a silných kostí a naši nejmenší v přípravkách pak Omega Marine Rybičky v podobě žvýkacích kapslí obsahující vitamíny A,D,E.

“V dnešní obtížné době si nesmírně vážíme spolupráce s touto tradiční norskou firmou, navíc v takovém rozsahu. NaturaMed obdaruje naše hráče svými produkty na několik měsíců, což jistě v kombinaci se zdravým životním stylem přispěje k posílení celkové imunity hráčů, kteří tak zároveň mohou předejít i případným zraněním. Na výběru konkrétních produktů se pečlivě podílel náš kondiční trenér Jirka Exner, který samozřejmě vycházel z potřeb odpovídajících věku hráče. Chtěl bych na tomto místě za podporu Akademie srdečně poděkovat,” uvedl sportovní ředitel Petr Benát.

Na dlouhodobou spolupráci se těší i zástupci nového partnera Akademie. „Jsme moc rádi, že jsme mohli členům Akademie Dynama poskytnout naše norské produkty na podporu zdraví, ale také například kloubů a kostí," dodal PR & Customer Care Manager společnosti NaturaMed Jan Řepa.
Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

© 2018 - 2021 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.