SK DYNAMO AKADEMIE

Pojeďte s námi na Dynamo kemp

01.02.2020, redakce

Měsíc červenec je každoročně ve znamení oblíbených prázdninových kempů, které Akademie pořádá již od roku 2009. Letos se tak chystáme na dvanáctý ročník. Co jsme si pro tento rok připravili, jaký bude program a vůbec na vše okolo Dynamo kempů jsme se zeptali jejich koordinátorů Petra Čížka a Dana Mikuličky.

Petr Čížek (šéftrenér žákovských kategorií, hl. trenér U12):

Po sportovní a sociální stránce se vždy jedná o jedinečný zážitek. Hráči pracují ve skupinkách na individuálních herních dovednostech. Každý hráč má tak za týden dostatek času se jak v pohybových, tak fotbalových činnostech posunout o kousek dále. Učí se do jisté míry pracovat sami, bez rodičů. Poznávají nové kamarády. Díky věkovému rozmezí jednotlivých kempů můžou starší hráči být oporou, vzorem pro hráče mladší, ale přitom pracovat tak, aby je velké věkové rozmezí nebrzdilo. Každý kemp je již teď obsazen trenérským týmem specializovaným na jednotlivé kategorie. Pro letošní rok máme pro hráče a hráčky připravenou ještě jednu specialitu, ale to je zatím překvapení

Dan Mikulička (PR & Media Akademie):

Nejvýraznější změnou oproti loňským ročníkům je rozšíření počtu turnusů ze dvou na tři a to premiérově jeden turnus čistě jen pro dívky. Situace k tomu směřovala, protože jeden dívčí tým v Akademii již dvě sezóny máme, další se připravuje a několik dívek hraje i v našich přípravkách. I tak jsem ale přesvědčen, že se jedná o unikátní projekt, letní kempy pro mladé fotbalistky nejsou zrovna moc častým jevem. Naše kempy jsou velmi oblíbené, spousta dětí se na ně vrací opakovaně a již na probíhajícím kempu se hlásí opět na příští rok. Může to být také i tím, že naše kempy nejsou čistě jen o fotbalu (i když si ho tam děti užijí dost), ale i o jiných zážitcích, dobrodružství, zábavě. A to vše v kvalitním areálu Vltavanu Loučovice (se kterým k plné spokojenosti léta spolupracujeme), ruku v ruce s nádherným prostředím Lipna. Co se týká systému přihlašování tak ten je každý rok stejný, nejdříve dáme možnost přihlášení dětem z Akademie, zbylá volná místa poté uvolníme pro veřejnost. Takže od tohoto okamžiku můžete na našich webových stránkách v sekci Fotbalový kemp své dítě online přihlásit. Věřím, že z termínů si jistě vyberete. Pro inspiraci můžete také shlédnout video z loňského kempu z produkce naší dětské klubové televize.

  • Město projekt
  • HRAJ ZA DYNAMO - HPÚvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.