SK DYNAMO AKADEMIE

Rosteme spolu s rodiči

27.09.2020, Dan Mikulička

V uplynulém týdnu se v tréninkovém centru na Složišti uskutečnily první ze série společných seminářů pro trenéry a rodiče v této sezóně. Rádi bychom, aby tato společná setkání přispěla k prohlubování naší vzájemné otevřenosti a posílila důvěru k práci s dětmi v dynamácké akademii.

Semináře proběhly kvůli opatřením v souvislosti s koronavirem v naší přetlakové hale, a to tak aby bylo dostáno všem bezpečnostně hygienickým nařízením, které v dnešní době platí. Byli jsme příjemně překvapeni, že o semináře byl z řad rodičů velký zájem.

Na důvod, smysl a cíle těchto seminářů jsme se zeptali jejich hlavního organizátora, šéftrenéra přípravkových kategorií Mgr. Rostislava Helštýna: 

„Tyto semináře mají dva hlavní cíle. Za prvé je to jeden z prostředků, jak rodiče informovat o tom jak a na základě čeho s jejich dětmi pracujeme a za druhé je to součást Interního vzdělávání pro trenéry přípravek v Akademii. Od pondělí do středy se postupně společně setkali trenéři a rodiče kategorií U6-U7, U8-U9, U10-U11 na prvních z plánovaných čtyř setkání v sezóně 2020/2021.

Naše vzájemná komunikace a informovanost, pochopené principy naší filozofie, nastavená pravidla spolupráce, vymezené role a kompetence trenérů a rodičů, jsou pro naši spolupráci základem. Všechny tři semináře obsahovaly jak společné informace týkající se našich vizí a principů práce s dětmi, tak na každém zazněl kontext práce s dětmi v daném věku (U6-U7, U8-U9, U10-U11).

Na tyto semináře navážeme v říjnu, kde se budeme bavit více o osobnosti dítěte a jeho potřebách v daných věkových obdobích a s tím spojenými našimi přístupy k dětem“.

Všem rodičům děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

© 2018 - 2021 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.