SK DYNAMO AKADEMIE

U19 doma porazila Příbram

18.08.2021, Dominik Reiniš

První vítězství dynamácké „devatenáctky“ v novém ročníku I. Celostátní dorostenecké ligy zhodnotil středopolař David Krch, který si ve vítězném duelu s Příbramí (2:0) připsal dvě asistence.

Tři body a první vítězství v nové sezoně… Jak hodnotíš utkání s Příbramí?

Byli jsme na něj velmi natěšení, protože jsme bohužel poslední utkání se Sigmou prohráli. I proto jsme byli při chuti. Řekli jsme si, že tentokrát musí body zůstat doma. Hned od začátku jsme na soupeře vlétli a bylo zřejmé, že jsme na tom herně lépe. Bohužel se nám nedařilo v koncovce, ale naštěstí nám to tam ke konci poločasu padlo. Poté už jsme si to pohlídali a přidali druhou branku.

Tvé jméno figuruje u obou gólů utkání. Přiblížíš fanouškům své dvě asistence?

Když budu mluvit o první brance, tak ta padla po faulu na kraji hřiště. A protože to máme s Honzou Brabcem nacvičené, hledal jsem ho na zadní tyči. Snažil jsem se centr umístit do jeho prostoru a jsem rád, že to vyšlo a Honza vstřelil první gól. Co se týče té druhé, tak jsem v sobě ještě našel zbytek sil a doběhl dlouhý míč do křídla. Prvním dotykem jsem se dostal na hranici malého vápna a skrz něj jsem na zadní tyči našel Karla Malého.
Nastavení cookies

© 2018 - 2023 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.