SK DYNAMO AKADEMIE

Zimní Wolf Liga 2021 zahájena!

13.11.2021, Dan Mikulička

Před pár dny byl v našem tréninkovém centru na Složišti zahájen již sedmý ročník tradiční a velmi populární Zimní Wolf Ligy, jednoho z největších zimních projektů organizovaných pro malé fotbalisty na území České republiky.

Celkem 60 týmů v 5 kategoriích (U8 – U12) tak odehraje v průběhu listopadu až ledna stovky zápasů. Přihlášené jsou týmy z celého kraje, některé z nich, např. Příbram či Benešov i mimo kraj. Všechna utkání se odehrají v prostorech našeho tréninkového centra Složiště, kde je pro ně vyhrazena moderní přetlaková, vytápěná hala a také venkovní hřiště, která disponují umělou trávou třetí generace. Zápasy jsou řízeny oficiálními rozhodčími, pro děti i rodiče je připraveno kvalitní zázemí, tak aby jak o hráče tak o rodiče bylo perfektně postaráno. Zimní Wolf Liga si za uplynulá léta právem vydobyla obrovské renomé a zájem ze strany týmů je o ní obrovský. „Pokud bychom měli více místa, počet startujících týmů by se lehce dostal přes stovku, takový je o tuto zimní dlouhodobou soutěž zájem. Jsme za to rádi a všem přihlášeným moc děkujeme“ spokojeně uvádí ředitel Akademie Petr Benát.

Za celou Akademii děkujeme všem zúčastněným hráčům, trenérům, rodičům a přejeme jim spoustu krásných fotbalových zážitků. Zároveň také velmi děkujeme a jsme velice rádi, že generálním partnerem Zimní ligy pro sezonu 2021/2022 je opět náš dlouholetý partner společnost Wolf Česká republika s.r.o (www.wolfcr.cz.) přední dodavatel zaměřený na topné, větrací a vzduchotechnické systémy.
Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

Nastavení cookies

© 2018 - 2022 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.