13.kolo, sobota 29.10.2022, Hradec Králové

Hr. Králové - Dynamo ČB

Hr. Králové
3:3(2:1)
Dynamo ČB

Branky: 9. Němec, 19. Zrun, 90. + 2 Filípek – 34. Kaczmarek, 55. Ponikelský, 77. Pavlík.

Hr. Králové: Svoboda – Novák, Ponikelský, Metlický, Kaczmarek, Machač, Rejman, Žalud, Machala, Kijonka, Kameník.

Dynamo ČB: Nejedlý – Plch, Šejda, Malý, Bártík – Krejza (89. Buchar), Zevl, Šebest (46. Galovič) – Zrun (46. Krahula), Koudelka (75. Filípek), Němec (79. Charvát).

Počet diváků: 0

Hodnocení trenéra

F. Toncar: "Zápas proti výborně hrajícímu soupeři jsme skvěle rozehráli a v 18.minutě vedli 2:0. Soupeř nás po většinu prvního poločasu přehrával, zaslouženě snížil, a my se navíc nechali po vlastní nedisciplinovanosti hloupě vyloučit ve 43.minutě. To logicky poznamenalo zbytek zápasu. Soupeř nás tlačil, ale díky naší disciplíně, pracovitosti a obětavosti, si nevytvořil kromě úvodu poločasu příliš šancí. Klíčové bylo, že jsme dokázali být i v deseti stále nebezpeční. Soupeř po dvou centrech otočil skóre ve svůj prospěch, ale my dokázali ze závěrečného tlaku krásným gólem (střela přes hlavu) ve druhé minutě nastavení vyrovnat. Celý tým zaslouží respekt a uznání za vůli a srdnatý výkon, díky kterému dokázal uhrát cenný výsledek i v deseti hráčích."