Branky: 32. Sandev, 54. Bošek – 69., 75. Němec, 88. Galovič.

Dukla Praha: Medenica – Štěpán, Sandev, Pokorný, Müller, Maneval, Ungerman, Srba, Svojsík, Pokorný, Kulhavý.

Dynamo ČB: Wolf – Plch (79. Krahula), Němeček, Malý, Bártík (59. Buchar) – Krejza (46. Mach), Šebest (68. Galovič), Zevl – Němec, Koudelka, Charvát (46. Zrun).

Počet diváků: 50

Hodnocení trenéra

F. Toncar: "Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme hráli zbaběle, slabě technicky, bez potřebné energie. Výborně hrající soupeř nás převyšoval ve všech ohledech. Razítkem na našem špatném výkonu byla neproměněná penalta na konci 1.poločasu za stavu 1:0 pro domácí. Soupeř sice přidal po deseti minutách 2.poločasu druhou branku, my však začali přebírat otěže hry a v utkání dominovat. Postupně jsme začali využívat ubývajících sil na straně Dukly, dobře jsme reagovali na soupeřovo rozestavení a dostávali jsme se do více a více šancí. Několikrát zvonila za zády soupeřova gólmana branková konstrukce. Dvacet minut před koncem se nám podařilo vstřelit kontaktní gól. Nadále jsme hrozili především přes naši pravou stranu, kudy šly i následující dvě rozhodující branky. V utkání tým ukázal vůli nepodlehnout nepříznivému vývoji a zaslouženě skóre utkání otočil. Bylo by však chybou vidět vše jen zalité sluncem. Inspirací nám budiž velmi dobrý výkon intenzivně hrajícího soupeře a varováním naše reakce na něj. Abychom takto vedená utkání zvládali, budeme muset být psychicky odolnější a pružnější v reakci na nepříznivý vývoj."