Branky: 65. Zrun, 88. Bártík – 17. Malina, 18. Bolger, 62. Bureš

Dynamo ČB: Nejedlý – Šejda (46. Koupal), Brcko, Bártík – Zrun, Krejza (31. Mach), Mikšl (46. Šebest, Charvát (83. Šerhakl) – Koudelka, Galovič, Matuška (68. Krahula).

Počet diváků: 110

Hodnocení trenéra

J. Gerstner: "Předvedli jsem dva rozdílné poločasy. Vůbec se nám nepovedlo prvních 30 minut utkání, kdy byl soupeř aktivnější, agresivnější a měl i lepší pohyb. Na konci prvního poločasu jsme si dokázali vypracovat několik šancí, ale do šaten jsme šli za stavu 0:2. Druhý poločas jsme předváděli úplný opak oproti tomu prvnímu. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovině a i přes obrovský tlak a hodně šancí, nám odskočil z ojedinělé akce na 0:3. I nadále jsme si vypracovávali šance, ale už se nám nepodařilo otočit výsledek. Za druhý poločas si zaslouží kluci pochvalu, ale opět nám chyběl konstantní výkon v obou poločasech."