Branky: 63. Kdolský, 72. Ruta, 88. Jícha – 13. Tanchak, 60. Krahula

Dynamo ČB: Wolf – Malík, Šejda (89. Markes), Petrášek, Vančata – Šmrha, Šebest – Krahula, Nikl (77. Kolář), Tušek (46. Kloud) – Tanchak (46. Šátava)

Počet diváků: 50

Hodnocení trenéra

F. Toncar: "V zápase jsme mohli pomýšlet na lepší výsledek díky příznivému vývoji. V 60. minutě jsme šli do vedení 0:2. Nicméně jsme se v této fázi zápasu již dostávali pod tlak soupeře a oproti prvnímu poločasu jsme domácí pouštěli i do brankových příležitostí. My jsme do ofenzivy nebyli schopní uhrát míče v hrotových pozicích a největší rozdíl mezi oběma týmy byl v ofenzivních soubojích. Tam jsme byli velmi slabí a díky pomalé hře i nepřesní. Je pro nás výzvou do budoucna mít nad hrou větší kontrolu, abychom i pod tlakem soupeře zůstali kompaktní, vzadu bezpeční a dopředu efektivnější. Soupeři gratulujeme k vítězství."