20.kolo, sobota 6.4.2019, Mladá Boleslav

Branky:Mašek,Pech-Strejček,Míka,Šestauber

Ml. Boleslav: Štipl-Coňk,Vlk,Pech,Majer(71´Pánek),Mašek(88´Blažíček),Snížek,Alhassan,Kalabis,Provazník(85´Milner),Tichý

Dynamo ČB: Červenec Martin-Matuška Jan, Talovierov Maksym,Míka Václav,Šestauber David(90´Kalu Moses)-Červený Martin,Carda Jan,Pařízek Jakub,Majer František(46´Pravda David),Sedlák Tadeáš, Strejček Kevin(72´Etemike Oghenekaro Graham)

Počet diváků: 0

Komentář

Karel Havlíček(SKD):"Do Mladé Boleslavi jsme odjížděli opět s vědomím utkání o 6 bodů. Do utkání jsme vstoupili aktivně a odměněni jsme byli ve 20´, kdy jsme dotáhli napadání soupeře samostatným únikem na brankáře zakončený Strejčkem. Bohužel jsme asi slouho slavili a za 45 vteřin bylo srovnáno. Na konci prvního poločasu dala obě mužstva po dohrání standardní situace branku a poločas tak skončil 2:2. Do druhého poločasu si vyměnili posty Šestauber s Červeným, což nám pomohlo jak v defenzívě tak ofenzívě a celý druhý poločas jsme byli aktivnější a byli jsme odměněni v 86´vítěznou trefou. V posledních 5 minutách jsme uhráli čtyři rohy domácích a odvezli si cenné 3 body."