Ostrava - Dynamo ČB

Ostrava
4:2(3:1)
Dynamo ČB

Branky: 5´,38´,90´Wojatschke Vojtěch,44´Zajíček Adam-6´,52´Strejček Kevin ŽK: 2-3

Ostrava: Zouhar Matěj-Hasala Dominik,Zálešák Roman,Knedla Josef(87´Nagy Tomáš),Kulig Samuel,Wojatschke Vojtěch(90´Martiník Jan),Jaroň Petr(88´Bloksch Petr),Blahuta Martin,Kuběna Jan,Zajíček Adam, Heller Jakub

Dynamo ČB: Červenec Martin-Matuška Jan, Talovierov Maksym, Kalu Moses,Červený Martin-Sedlák Tadeáš(45´Šestauber David),Carda Jan(45´Etemike Oghenekaro Graham), Pařízek Jakub, Spadaccini Paolo,Pravda David- Strejček Kevin

Počet diváků: 0

Komentář

Karel Havlíček(SKD): "Úvodní nápor domácích jsme vydrželi pouze do 5.minuty, kdy se domácí, po střele z úhlu a vyražení našeho brankáře, dorážkou dostali do vedení. Vzápětí se nám podařilo vyrovnat Strejčkem. Domácí byli po zbytek poločasu aktivnější a v závěru nám odskočili na 3:1. Do druhé půle jsme udělali dvě změny, přidali na důrazu a v 52´korigovali Strejčkem na 3:2. Narostla nám křídla, byli jsme aktivnější, domácí se začali strachovat o výsledek a dostali jsme se do třech velmi dobrých brankových situací, které jsme bohužel nedokázali přetavit ve srovnání. Domácí v posledních 5 minutách měli několik příležitostí na navýšení výsledku, neboť jsme hráli buď anebo a v poslední minutě upravili na 4:2".