4.kolo, sobota 31.8.2019, Uherské Hradiště

Branky:5´Kratochvíla, 50´Jaich, 65´Bartoš - 33´Schonbauer

Slovácko: Andres-Byrtus,Houdek(31´Juroška),Jaich,Kudela,Bartoš,Kočí,Polášek,Janás,Velecký(76´Zedníček),Kratochvíla(73´ˇSvrček)

Dynamo ČB: Cízler-Schonbauer(69´Hudeček),Matuška,Česák,Bízek,Sypal,Polanský(69´Červený),Pravda,Bečvář,Sedlák,Strejček(87´Bicenc)

Počet diváků: 100

Komentář

Karel Havlíček(SKD):"Porážíme se vlastními chybami. I na Slovácku jsme začali hrubicí ve 4´, prohráváme 1:0. Po dvaceti minutách jsme vyrovnali hru, Schonbauerem vyrovnali skóre a byli aktivnější se dvěmi možnostmi otočení skóre na vlastní stranu, ale v koncovce jsme byli zbrklí bez potřebného klidu. Ve druhé půli jsme chtěli navázat na konec té první, být aktivní a konečně bodovat. Bohužel jsme se vrátili k nedůrazu v osobních soubojích a ze dvou nedohraných standardních situací(autové vhazování a rohový kop) jsme inkasovali. V posledních 20-ti minutách jsme si snažili vytvořit tlak, ale do jasných brankových příležitostí jsme se nedostali. Sráží nás vlastní nedisciplinovanost,neplnění jednotlivých taktických konkrétních úkolů a samozřejmě také psychicky na tom nejsme dobře."