3.kolo, sobota 24.8.2019, České Budějovice

Branky: 53. Hais, 67. Jedlička - 23., 80. a 90. Uriča, 45. Saňák.

Dynamo ČB: Lerch - Kolář, Němeček, Brabec, Malý, - Trmal(58.Šimeček),Hák, Bříza(45.Jedlička),Bastl (78.Vančura) - Hais, Prášek(68.Bílý)

Sigma Olomouc: Stoppen - Waclawik, Kadlec, Coufal, Paar - Fabiánek (84. Nízký), Skopal (71. Vítek A.), Hadaš - Uriča, Hřivnáč (80. Opatřil), Saňák (62. Vyhlídal).

Počet diváků: 0

Hodnocení trenéra

Přes relativně vyrovnaný průběh první půle šel soupeř do dvoubrankového vedení, protože si dokázal vypracovat vyloženější šance. Ve druhém stejně vyrovnaném poločase se nám podařilo vývoj téměř obrátit. Za stavu 2:2 jsme měli další vyloženou šanci, ale neproměnili a soupeř naopak po nádherné individuální akci skóroval. Poslední branku jsme inkasovali v závěru zápasu. Soupeř si vítěžství vybojoval zaslouženě, díky vyšší technické kvalitě a fotbalovosti.