5.kolo, sobota 7.9.2019, České Budějovice

Dynamo ČB - Ml. Boleslav

Dynamo ČB
6:0(5:0)
Ml. Boleslav

Branky: 18., 20., 23. a 67. Hais, 3. a 44. Prášek ŽK: Bílý, Brabec Rozhodčí: Cichra - Kubr, Tůma

Dynamo ČB: Lerch - Kolář, Bartizal, Brabec, Bednář - Hák (61. Bříza), Šimeček - Bílý (67. Trmal), Krch, Hais (74. Vančura) - Prášek.

Ml. Boleslav: Ulrich - Daniel Hradec (46. Holakovský), Kaulfus, Vinický, Štěrba (46. Soukup) - Filip Vlček (46. Chalupník), Zedníček - Kubát, Král (68. Černý), T. Gregor - Barratt (46. Petr Hradec).

Počet diváků: 0

Hodnocení trenéra

Velmi dobře se nám povedl první poločas, byli jsme nebezpeční v přechodu do útoku a díky vyšší fyzické vyspělosti i ve standardních situacích. Hráli jsme poctivě a zodpovědně. Odměnou bylo vedení 5:0. Ve druhé půli už jsme tak hladoví nebyli, ale průběh hry jsme kontrolovali,udrželi čisté konto i přes dvě šance soupeře a sami si také ještě šance vytvořili.