Branky: 66., 87. Černý – 43. Tušek

Dynamo ČB: Wolf – Vančata, Němeček, Vorel, Filip – Šmrha, Mach (73. Kobelchuk), Kloud – Krahula (81. Malík), Tanchak (81. Šátava), Tušek

Počet diváků: 68

Hodnocení trenéra

M. Peterka: "K dalšímu utkání jsme zajížděli k aktuálně prvnímu týmu soutěže. Chtěli jsme hrát dle našich principů, vysoko napadat, získávat míče ještě na polovině soupeře a kontrolovat hru. Toto se nám prvních třicet minut dle mého názoru dařilo a vytvořili jsme si příležitosti ke vstřelení branky, ze kterých jsme využili pouze jednu, kdy jsme se po krásném voleji ujali vedení ve 43. minutě. Bohemka na začátku druhého poločasu začala přebírat iniciativu, ale do brankových příležitostí se nedostávala. Nám trochu docházelo palivo a přišlo vyrovnání z ojedinělé akce soupeře v 66. minutě. Střídáním jsme okysličili síly, a když utkání spělo do remízového závěru, krásně se do šibenice v 87. minutě trefili domácí a stanovili konečný výsledek na 2:1. Klukům děkujeme za předvedený výkon, který ocenili i trenéři soupeře a my gratulujeme domácím k vítězství."