Branky: 56., 79. Hůrka – 28., 58. Šátava, 9. Kloud, 86. Krahula

Dynamo ČB: Vacikar – Vančata, Němeček, Vorel, Petrášek – Nikl (60. Kobelchuk), Mach (90. Kolář), Kloud (70. Šmrha) – Malík (60. Krahula), Šátava (70. Tanchak), Tušek

Počet diváků: 50

Hodnocení trenéra

M. Peterka: "Do zápasu proti jednomu z předních týmů soutěže Ústí nad Labem jsme vstupovali s předem připraveným plánem, neboť již třetí týden hrajeme středa-neděle. Od počátku utkání jsme udávali tempo hry, zápas jsme měli pod kontrolou, dařilo se nám získávat míče ještě na soupeřově polovině hřiště a vytvářet si brankové příležitosti. Ty jsme proměnili dvě oproti soupeřem nastřelenému břevnu a do kabin jsme šli s náskokem 2:0. Ve druhém poločase se hra více přelévala z jedné strany na druhou, na nás se začal projevovat náročný program. Do utkání jsme poslali hráče, kteří nezačali od úvodu, a tito nám pomohli udržet kvalitu výkonu a utkání celkově zvládnout. Chválím kluky za týmový výkon, kdy jedna část týmu utkání rozehraje a hráči do hry vstupující jsou přínosem v udržení intenzity týmového výkonu. Vždy, když Ústí snížilo náš náskok, jsme dokázali odpovědět a i ve druhém poločase jsme si vytvářeli dobré příležitosti. Máme radost z vítězství, kdy jsme porazili velmi kvalitní tým soutěže."