Kladno - Dynamo ČB

Kladno
2:1(1:1)
Dynamo ČB

10'(p) a 79' Kolářský - 14' Trmal

Dynamo ČB: Polanský Oliver - Bednář Patrik, Bartizal Vojtěch, Horejš David (60' Brabec Jan), Malý Karel (70' Kolář Roman) - Bříza Dušan (60' Rezek Michal), Hák Tomáš, Krch David (70' Vančura Jan) - Šimeček David, Prášek Martin (70' Bílý Tom), Trmal David

Počet diváků: 30

Hodnocení trenéra

S.Rožboud: V utkání na Kladně jsme měli herní převahu, snažili se o kombinaci, ač byl těžký a kluzký terén. Za stavu 1:1 ve druhém poločasu, kdy soupeři docházel dech, jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, které bohužel neskončili brankou. Kladno naopak vsítilo z jednoho ze svých protiútoků gól deset minut před koncem. Nebyli jsme efektivní v poslední třetině hřiště a proto toto utkání prohráli. Věřím, že příští týden budeme pálit opět ostrými.