6.kolo, neděle 19.9.2021, České Budějovice

Branky Dynama: 53. J. Zíka, 56. Votřel, 73. Malý

Dynamo ČB: Vacikar - Buchar (46. J. Zíka, 81. Šebest), Šejda, Malý, Bártík - P. Zíka, Charvát (70. Koudelka), Votřel (70. Mach) - Němec, Markytán (64. Vondrášek), Brcko

Počet diváků: 44

Hodnocení trenéra

S. Rožboud:,, Utkání pro nás nezačalo dobře, kdy jsme hned v úvodu inkasovali. Do provozní teploty se kluci dostavali postupem času. Pokoušeli jsme se o postupnou kombinační hru, ale nebyli jsme dostatečně rychlí, nápadití a přesní v útočné třetině. Přesto už do poločasu mohlo být vyrovnáno po hezké střele Dominika Němce. Druhý poločas kluci sehráli velice dobře. Po zisku míče jsme zrychlili přechod, vytvářeli si šance a vývoj skóre otočili. Bohužel soupeř těsně před koncem, po hezké akci, utkání srovnal na konečný stav 3:3. Výkon, hlavně ve druhém poločasu, byl kvalitní a dělba bodů zasloužená."