Braník - Dynamo ČB

BRK
1:2(1:1)
Dynamo ČB

Dynamo ČB: Brankář : ČONDLOVÁ Obránci : TRAPLOVÁ,CALETKOVÁ, ŠINDELÁŘOVÁ, VANĚČKOVÁ, LÁZNIČKOVÁ, VÍTOVÁ Záložníci : SKÁLOVÁ, PECKOVÁ, TÁJKOVÁ, ŠKRLETOVÁ, GUTWIRTHOVÁ Útočníci : KUBÁKOVÁ, POMIJOVÁ

Počet diváků: 30

Komentář

Hodnocení trenéra

ZÁPAS: Už od první minuty bylo vidět , že oba týmy chtějí bodovat. Holky SKD hráli zodpovědně a dohrávali každý souboj. A to se jim u konce prvního poločasu vyplatilo kdy vstřelila první branku E. POMIJOVÁ po dohraném souboji. Bohužel minutu před koncem prvního poločasu byla odpískána standartní situace před naší brankou a ze standartní situace soupeř bodoval. Druhý poločas se nesl ve stejném plném nasazení obou týmů. V 60 minutě opět dohraný souboj E.POMIJOVÉ, která poslala krásný balón na M.KUBÁKOVOU. Ta i mezi dvěmi Bránickými obránci balón udržela a zvýšila tak skoré na 2:1. Toto skoré Dívky udrželi až do konce utkání.