SK DYNAMO AKADEMIE

Česká liga žáků U13

kolodatumdomácí hosté   
3. čt 22.8.2019  Dynamo ČB  Plzeň  7:10  
2.min Koloničný Tomáš (1:0), 13.min Němeček Jan (2:1), 19.min Kerl Dominik (3:1), 32.min Malík Adam (4:3), 32.min Dvořák Kryštof (5:3), 35.min Dvořák Kryštof (6:3), 55.min Malík Adam (7:5)
4. ne 1.9.2019  Písek  Dynamo ČB  1:7  
7.min Plch Dominik (0:1), 12.min Manoušek Josef (0:2), 23.min Matoušek Josef (0:3), 42.min Koloničný Tomáš (0:4), 62.min Gyori Karel (0:5), 64.min Gyori Karel (0:6), 84.min Vančata Adam (1:7)
5. ne 8.9.2019  Dynamo ČB  Petřín Plzeň  13:1  
1.min vlastní (1:0), 1.min Koloničný Tomáš (2:0), 31.min Brabenec Tobiáš (3:0), 35.min Brabenec Tobiáš (4:0), 39.min Malík Adam (5:0), 44.min Brabenec Tobiáš (6:0), 68.min Michl Viktor (7:0), 69.min Matoušek Josef (8:0), 73.min Dvořák Kryštof (9:1), 74.min Vančata Adam (10:1), 78.min Kerl Dominik (11:1), 81.min Brabenec Tobiáš (12:1), 83.min Vančata Adam (13:1)
6. so 14.9.2019  Příbram  Dynamo ČB  4:2  
68.min Matoušek Josef (4:1), 88.min Koloničný Tomáš (4:2)
8. so 28.9.2019  Táborsko  Dynamo ČB  4:7  
10.min Michl Viktor (1:1), 19.min Michl Viktor (1:2), 26.min Pecka Luboš (1:3), 33.min Brabenec Tobiáš (2:4), 35.min Brabenec Tobiáš (2:5), 73.min Michl Viktor (4:6), 87.min Brabenec Tobiáš (4:7)
9. ne 6.10.2019  Dynamo ČB  SKP Č. Budějovice  6:0  
11.min Dvořák Kryštof (1:0), 13.min Vorel Tobiáš (2:0), 14.min Brabenec Tobiáš (3:0), 24.min Malík Adam (4:0), 66.min Bláha Tomáš (5:0), 87.min Bláha Tomáš (6:0)
10. so 12.10.2019  Bohemians  Dynamo ČB  4:8  
35.min Zevl Jakub (2:1), 37.min Brabenec Tobiáš (2:2), 43.min Vančata Adam (2:3), 50.min Matoušek Josef (2:4), 57.min Brabenec Tobiáš (2:5), 64.min Michl Viktor (2:6), 76.min Brabenec Tobiáš (2:7), 82.min Vančata Adam (3:8)
11. ne 20.10.2019  Dynamo ČB  Sparta  5:3  
25.min Malík Adam (1:2), 28.min Vančata Adam (2:2), 33.min Koloničný Tomáš (3:2), 38.min Malík Adam (4:2), 75.min Vančata Adam (5:2)
2. ne 27.10.2019  Strakonice  Dynamo ČB  2:10  
35.min Brabenec Tobiáš (1:1), 37.min Koloničný Tomáš (1:2), 46.min Brabenec Tobiáš (1:3), 60.min Dvořák Kryštof (1:4), 69.min Matoušek Josef (1:5), 70.min Matoušek Josef (1:6), 72.min Brabenec Tobiáš (1:7), 75.min Kerl Dominik (1:8), 84.min Vančata Adam (2:9), 89.min Dvořák Kryštof (2:10)
1. ne 3.11.2019  Dynamo ČB  Aritma  11:1  
9.min Michl Viktor (1:0), 12.min Koloničný Tomáš (2:0), 15.min Vančata Adam (3:0), 17.min Brabenec Tobiáš (4:0), 18.min Zevl Jakub (5:0), 35.min Zevl Jakub (6:1), 63.min Brabenec Tobiáš (7:1), 74.min Malík Adam (8:1), 79.min Koloničný Tomáš (9:1), 81.min Bláha Tomáš (10:1), 86.min Matoušek Josef (11:1)
12. ne 22.3.2020  Aritma  Dynamo ČB 10:00  
13. ne 29.3.2020  Dynamo ČB  Strakonice 10:00  
14. so 4.4.2020  Plzeň  Dynamo ČB 14:30  
15. ne 12.4.2020  Dynamo ČB  Písek 10:00  
16. st 15.4.2020  Petřín Plzeň  Dynamo ČB 17:00  
17. ne 26.4.2020  Dynamo ČB  Příbram 10:00  
19. ne 10.5.2020  Dynamo ČB  Táborsko 10:00  
20. so 16.5.2020  SKP Č. Budějovice  Dynamo ČB 15:30  
21. ne 24.5.2020  Dynamo ČB  Bohemians 10:00  
22. ne 31.5.2020  Sparta  Dynamo ČB 15:00  



Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.