SK DYNAMO AKADEMIE

Partnerské kluby

SK Dynamo České Budějovice Akademie si uvědomuje důležitost meziklubové spolupráce v rámci našeho regionu, kterou vnímáme jako klíčovou pro zvýšení úrovně mládežnického fotbalu. Proto si velmi vážíme spolupráce s partnerskými kluby. Prvním takovým klubem, se kterým Dynamo Akademie v nedávné době navázala úzkou spolupráci je tradiční jihočeský klub SKP České Budějovice.

V rámci této spolupráce se kluby budou např. snažit sjednotit tréninkový proces a koncepci, která je v souladu s nejnovějšími trendy. Trenéři SKP budou také zahrnuti do vzdělávacího procesu Dynamo Akademie. Pro nastávající sezonu tak přichází do SKP trenér Dynama Tomáš Moravec, který bude mít za úkol pomoc s nastavením jednotné koncepce v SKP. 

V Dynamo Akademii věříme, že postupně se do této koncepce úzké meziklubové spolupráce zapojí více jihočeských celků, což ve výsledku pomůže celému jihočeskému fotbalu.

Nově vzniklou spolupráci si pochvaluje i nové vedení SKP:

"Rádi bychom touto úzkou spoluprací inspirovali i další kluby v jihočeském regionu, protože si dobře uvědomujeme, že vnik klubové Akademie Dynama má přesah do celého jihočeského fotbalu a uděláme maximum, abychom tuto jedinečnou příležitost podpořili a dále rozvíjeli. Jsme hrdí, že se jako první klub v našem regionu můžeme na tomto podílet." 

Ing. Pavel Houzim Předseda oddílu kopané SKP České Budějovice

"V SKP si uvědomujeme, že jedině vzájemná spolupráce klubů povede ke zlepšení situace v našem regionu a k jeho dalšímu rozvoji".

Radek Altmann, člen výboru SKP České Budějovice

Areál SKP České Budějovice (zdroj-Aerophoto)

Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

Nastavení cookies

© 2018 - 2022 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.