SK DYNAMO AKADEMIE

RFA

REGIONÁLNÍ FOTBALOVÁ AKADEMIE JIHOČESKÉHO KRAJE

Projekt Regionální Akademie začal před 2. lety, který sdružuje nejtalentovanější hráče fotbalu, kategorie U14 a U15, z celého Jihočeského kraje. Své útočiště našla RFA při základní škole Máj I. Jedná se o žáky, kteří v rámci RFA navštěvují 8. a 9. třídu.

Program hráčů akademie je velmi náročný. Denní režim začíná v 6:00 společnou snídaní. Poté jsou hráči za doprovodu trenérů RFA dopraveni autobusem do školy a od 7:00 začíná první, nespecifický trénink, zaměřený na posílení hlubokého stabilizačního svalstva.

V 10:00, v rámci školní tělesné výchovy, pokračuje druhá fáze tréninkového procesu, která je zaměřena na gymnastiku a sportovní hry (basketbal, házená, volejbal…..). Po skončení vyučování, hráči přechází na fotbalový stadion 4. Dvory, kde od 15:00 začíná specifický fotbalový trénink, který trvá 90 – 110 minut.

Po tréninku se kluci přesouvají na internát, kde je čeká večeře a plnění školních povinností (psaní domácích úkolů a studium). Náročný den končí druhou večeří a večerkou ve 21:30.

Každý den je pečlivě plánován a koordinován realizačním týmem trenérů RFA.

Úspěchy RFA JČ

Pohár předsedy Řídící komise Čechy – 2.místo

Finálový turnaj (republikové finále) MKS, kategorie U14 – 3.místo

Nominace hráčů RFA JČ do reprezentačních výběrů ČR – U15, U14

Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

Nastavení cookies

© 2018 - 2022 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.