SK DYNAMO AKADEMIE

ZŠ Máj

V nedávné době SK Dynamo Akademie podepsalo memorandum o spolupráci se ZŠ Máj I. České Budějovice, kde sídlí i Regionální Akademie Jihočeského kraje. SK Dynamo Akademie tak přesunula své sportovní třídy ze ZŠ Grünwaldova, kde měly fotbalové třídy dlouholetou tradici.

Aktuálně v nově vznikajících sportovních třídách na ZŠ Máj I. měníme a zkvalitňujeme strukturu, způsoby, provázanost všech procesů a kooperaci všech lidí, kteří se o děti, ať už pedagogicky, organizačně nebo sportovně starají.

Během uplynulého roku se tak podařilo vytvořit ,i díky prostorám plaveckého bazénu či atletického oválu na hřišti ve Čtyřech Dvorech a v neposlední spolupráci s RFA JČ, dostatečně kvalitní podmínky pro výchovu mladých fotbalistů .

Sportovní třídy - Dopolední TP

Žáci naší školy absolvují ucelený tréninkový proces, kde na dopolední činnosti v rámci tělesné výchovy navazuje odpolední příprava. Dopolední příprava je garantována učiteli, kteří zároveň působí i jako trenéři kategorií žáků v SK Dynamo ČB Akademii, dalšími profesionálními trenéry mládežnického úseku SK Dynamo Akademie nebo také fyzioterapeuty (Radek Pícha).

Žáci se ve svých věkových kategoriích připravují v souladu s plánem sportovní přípravy – koncepcí výchovy mládeže SK Dynamo ČB Akademie a výchovně vzdělávacím programem (osnovami) pro třídy s rozšířenou výukou TV. Veškerá sportovní činnost v rámci dopoledních hodin tělesné výchovy i odpolední fotbalové přípravy je koordinována vedoucími trenéry kategorií žáků a přípravek a fyzioterapeutem.

Mezi první úspěchy naších sportovních tříd je např.

2. místo na republikové finále v minikopané

7. místo na republikovém finále v atletice

Naši ZŠ navštěvují žáci od 6.třídy, kdy rozšířená tělesná výchova obsahuje k povinným 2h tělesné výchovy ještě 4h týdně sportovní výchovy navíc a následně trénují ještě 4x týdně odpoledne v Dynamo Akademii.

O žáky (hráče SK Dynamo Akademie)  je postaráno i po ukončení vyučování, kdy pro hráče přijíždí klubový autobus, který hráče převáží na trénink do tréninkového centra SCM Složiště.

Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

Nastavení cookies

© 2018 - 2022 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.