SK DYNAMO AKADEMIE

KP a OP starších přípravek

kolodatumdomácí hosté   
KP ne 2.9.2018  Dynamo ČB  Meteor Tábor  11:13  
KP ne 2.9.2018  Dynamo ČB  Vimperk  14:11  
OP čt 6.9.2018  Včelná  Dynamo ČB  2:19  
OP po 10.9.2018  Dynamo ČB  Kamenný Újezd  16:1  
KP ne 16.9.2018  Dynamo ČB  Prachatice  6:21  
KP ne 16.9.2018  Dynamo ČB  SKP Č. Budějovice  8:18  
OP po 17.9.2018  Hluboká n/V  Dynamo ČB  7:12  
KP ne 23.9.2018  Blatná  Dynamo ČB  12:4  
KP ne 23.9.2018  Loko Č. Budějovice  Dynamo ČB  9:11  
OP po 24.9.2018  Dynamo ČB  Loko Č. Budějovice  6:12  
KP ne 30.9.2018  Dynamo ČB  Strakonice  15:9  
KP ne 30.9.2018  Dynamo ČB  Veselí n. Luž.  6:12  
OP pá 5.10.2018  Slavia Č. Budějovice  Dynamo ČB  11:2  
KP ne 7.10.2018  Milevsko  Dynamo ČB  6:16  
KP ne 7.10.2018  SKP Č. Budějovice  Dynamo ČB  6:7  
OP st 10.10.2018  FMA  Dynamo ČB  1:0  
KP ne 14.10.2018  Táborsko  Dynamo ČB  9:13  
KP ne 14.10.2018  Písek  Dynamo ČB  16:8  
OP po 15.10.2018  Dynamo ČB  FMA  1:5  
KP ne 21.10.2018  Dynamo ČB  Třeboň  3:7  
KP ne 21.10.2018  Jindřichův Hradec  Dynamo ČB  15:11  
OP čt 25.10.2018  Rudolfov  Dynamo ČB  4:6  
OP po 29.10.2018  Dynamo ČB  Roudné  5:3  
OP po 5.11.2018  Dobrá Voda  Dynamo ČB  7:12  
OP po 12.11.2018  Dynamo ČB  Jankov  5:6  
Op út 26.3.2019  Dynamo ČB  Včelná  11:7  
OP pá 5.4.2019  Kamenný Újezd  Dynamo ČB  2:13  
OP út 9.4.2019  Dynamo ČB  Hluboká n/V  8:4  
KP ne 14.4.2019  Dynamo ČB  Meteor Tábor  15:6  
KP ne 14.4.2019  Dynamo ČB  Vimperk  10:12  
OP út 16.4.2019  Loko Č. Budějovice  Dynamo ČB  11:4  
OP út 23.4.2019  Dynamo ČB  Slavia Č. Budějovice  8:8  
KP ne 28.4.2019  Dynamo ČB  Prachatice  11:9  
KP ne 28.4.2019  Dynamo ČB  SKP Č. Budějovice  15:15  
OP út 30.4.2019  Dynamo ČB  FMA  15:7  
KP ne 5.5.2019  Loko Č. Budějovice  Dynamo ČB  12:5  
KP ne 5.5.2019  Blatná  Dynamo ČB  14:9  
OP st 8.5.2019  FMA  Dynamo ČB  4:9  
KP ne 12.5.2019  Dynamo ČB  Strakonice  10:21  
KP ne 12.5.2019  Dynamo ČB  Veselí n. Luž.  13:12  
OP út 14.5.2019  Dynamo ČB  Rudolfov  8:9  
KP ne 19.5.2019  Milevsko  Dynamo ČB  7:23  
KP ne 19.5.2019  SKP Č. Budějovice  Dynamo ČB  6:20  
OP po 20.5.2019  Roudné  Dynamo ČB 17:30  
KP ne 26.5.2019  Táborsko  Dynamo ČB 09:30  
KP ne 26.5.2019  Písek  Dynamo ČB 11:30  
OP út 28.5.2019  Dynamo ČB  Dobrá Voda 17:30  
KP ne 2.6.2019  Dynamo ČB  Jindřichův Hradec 14:00  
KP ne 2.6.2019  Dynamo ČB  Třeboň 16:00  
OP st 5.6.2019  Jankov  Dynamo ČB 17:00  



Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Školička    Pro rodiče    Zimní liga    Partneři   

© 2018 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.