SK DYNAMO AKADEMIE

Výživa


Jiří Exner: Nepodceňujte potréninkovou stravu

Kvalitní snídaně, obědy a večeře by měly tvořit základ pravidelného příjmu živin nejen sportovce, ale i běžné populace. V dalším dílu naší rubriky Výživa, se kondiční trenér Akademie Jiří Exner zaměří na dvě denní dávky jídla, které sice mnozí nepovažují za hlavní, ale ve stravě dospívajícího, tvrdě trénujícího sportovce mají veliký význam a to svačiny.


Proč do jídelníčku sportovce zařadit batáty?

V dnešním dílu seriálu Výživa se kondiční trenér a nutriční specialista Akademie Jiří Exner věnuje potravině, která sice není v našich jídelníčcích častá, ale která by díky svým výživovým hodnotám rozhodně neměla být sportovci opomíjena.


Sacharidy ve stravě sportujících dětí.

V dalším dílu našeho seriálu o výživě malých sportovců se kondiční trenér a specialista na výživu Jiří Exner zaměří na sacharidy.


Správný pitný režim je pro sportovce naprosto zásadní

V dnešním dílu našeho nového seriálu pojmenovaného Výživa se kondiční trenér Akademie Jirka Exner bude věnovat správnému pitnému pitnému režimu, který bývá u sportující mládeže velmi často opomíjen.


Nový seriál o výživě mladých sportovců

Kondice a správná výživa je nedílnou součástí v životě sportovce (fotbalisty nevyjímaje) již od dětství. Podobně jako například zdravotní problematika, které se také na našem webu věnujeme dlouhodobě, připravili jsme si pro Vás s naším kondičním trenérem a výživovým poradcem Jiřím Exnerem seriál věnující se i tomuto tématu.


Nastavení cookies

© 2018 - 2023 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.