SK DYNAMO AKADEMIE

Interiéry Složiště prošly výraznou změnou

28.04.2020, Dan Mikulička

V současné době, kdy je naše tréninkové centrum na Složišti z důvody pandemie koronaviru již více jak měsíc uzavřeno, zde život utichl. Ne ale zcela úplně. Do svého zaměstnání sem totiž neustále denně docházejí trenéři jednotlivých kategorií. Kromě své obvyklé práce, kdy jsou prostřednictvím telefonů a počítačů v kontaktu se svými svěřenci, kteří jsou bohužel všichni doma na individuálních tréninkových plánech, se také společně pustili do zvelebování areálu na které jinak v průběhu sezóny nezbývá moc času.

V současné době probíhají poslední úpravy interiérů tréninkového centra, o fotografie z výsledku rekonstrukce vás samozřejmě nepřipravíme a budou po dokončení zveřejněny.

"Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se formou dobrovolné brigády spolupodíleli na zkrášlení Složiště. Kromě důkladného úklidu venkovního areálu se nám podařilo kompletně vymalovat a vyčistit interiéry budovy, které nyní zdobí i tématické malby a citáty slavných sportovců. Zmodernizovali jsme místnost pro technicko-taktické porady mužstev, nově jsme zřídili i místnost pro individuální pohovory s hráči či setkání s rodiči. To vše samozřejmě probíhalo vždy v souladu s vládními opatřeními tak, aby nebylo ohroženo zdraví přítomných. Zvláštní poděkování pak patří trenérům Slávovi Rožboudovi, Petru Čížkovi, Honzovi Kolčavovi a mé manželce Dianě, kteří zde trávili v průběhu týdnů i veškerý svůj volný čas. V neposlední řadě bych rád poděkoval paní Mgr. Petře Syslové, jejíž krásné tématické malby budou nyní zdobit interiéry naší budovy" uvedl sportovní ředitel akademie Petr Benát.

Související články
Nastavení cookies

© 2018 - 2024 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.