SK DYNAMO AKADEMIE

Kategorie U12 vyhrála první ročník Městského turnaje

26.11.2018, Dan Mikulička

V neděli 25. listopadu pořádala SK Dynamo Akademie z.s. ve spolupráci se statutárním městem České Budějovice fotbalový turnaj regionálních klubů pro ročníky 2006 a 2007.

Turnaj osmi týmů z celého Jihočeského kraje, rozdělených do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým a poté nadstavbová část do kterého postupovaly první dva týmy se odehrál v neděli v tréninkovém centru Akademie na Složišti. Kromě Akademie se ho zúčastnil i náš partnerský klub SKP, dále týmy Loko ČB, Nemanic, Slavie ČB, Mokrého, Třeboně a Prachatic. Hrálo se dle platných pravidel FAČR k republikovým soutěžím pro tuto kategorii, tedy 7+1. Hrací část zápasu byl stanoven na 30 minut, každé utkání bylo řízeno licencovaným rozhodčím.

Naši kluci vstoupili do turnaje poněkud smolně a to porážkou 0:2 s týmem Prachatic. Poté již ale tým Akademie nenechal nic náhodě a po vítězství 8:0 nad Nemanicemi a 5:0 nad Loko ČB postupoval ze skupiny z druhého místa. V nadstavbové části pak vítězství nad Třeboní 5:1 poslalo kluky do finále proti týmu SKP. V tom si naši borci se soupeřem poradili 4:2 a získali pohár pro vítěze prvního ročníku Městského turnaje.

I přes poněkud chladnější počasí děti odehrály spoustu pěkných zápasů, dle ohlasů panovala ze stran ostatních trenérů, hráčů i rodičů spokojenost s organizací turnaje i se zázemím.

Děkujeme našemu partneru statutárnímu městu České Budějovice za spolupráci a těšíme se na další.

Související články
Nastavení cookies

© 2018 - 2024 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.