SK DYNAMO AKADEMIE

Vysvědčení plná jedniček předčila naše očekávání

10.02.2019, Redakce

Včerejším dnem oficiálně skončila naše první letošní soutěž „Za samé jedničky svačinový boxík a láhev“. S napětím jsme tedy očekávali výsledky. Mají se děti čím chlubit?

Letošní jarní prázdniny vyšly v českobudějovickém okresu, ze kterého pochází většina dětí z Akademie, právě na ukončené první pololetí. Mnoho dětí tak rovnou v den vysvědčení odjížděla na hory či k babičkám. Proto jsme se rozhodli posunout uzávěrku soutěže o týden, aby všechny děti měly stejné šance. Na výsledky a vůbec průběh celé soutěže jsme se zeptali Dana Mikuličky, který má v Akademii na starost PR a marketing:

„Věděli jsme, že spoustě našich dětí se ve škole vede velmi dobře, ale výsledek soutěže předčil veškerá naše očekávání. První náznaky, že tomu tak bude, proběhly již minulý pátek po obědě, kdy začaly chodit první zprávy s fotografiemi vysvědčení, některá ještě přímo rovnou ze školy. Vysvědčení posílali trenéři jednotlivých kategorií, rodiče, nebo i samy děti. Z důvodu prázdnin jsme pak počkali do včerejšího dne na dovolenkáře a začalo se počítat. S hrdostí tedy mohu za naši Akademii oznámit, že vysvědčení, na kterém byly samé jedničky, se nám sešlo téměř stovka, což považuji za parádní výkon a děti zaslouží velkou pochvalu.

To, že není kolikrát jednoduché skloubit učení s fotbalem na úrovni Akademie ale jde to, lze ukázat třeba na příkladu Pavly Joštové, výborné hráčky našeho dívčího týmu. Pavla má samé jedničky v tercii gymnázia Pierrra de Coubertina v Táboře, a ještě přitom stíhá dojíždět na tréninky a zápasy k nám do Českých Budějovic.

Velmi nás také potěšilo, že do soutěže se kromě dětí z Akademie zapojilo i několik desítek dětí z řad široké veřejnosti. Mezi prvními si tak svou odměnu přišel dnes vyzvednout malý sympaťák Petr Pytel (viz úvodní foto), navštěvující třetí třídu základní školy na Dobré Vodě. Svědčí to o tom, že veřejnost sleduje dění v Akademii i prostřednictvím našich sociálních sítí či klubového webu, za což chceme velmi poděkovat. Připravujeme ale řadu dalších různých soutěží, výzev, anket a pochopitelně i dalších zajímavostí ze života fotbalistů a fotbalistek naší Akademie, takže určitě se vyplatí nás dále sledovat“ (smích).

Závěrem nezbývá než ještě jednou všem jedničkářům pogratulovat k jejich školním úspěchům a popřát jim, ať jim to vydrží co nejdéle.

Související články
Nastavení cookies

© 2018 - 2024 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.