SK DYNAMO AKADEMIE

U12 a U13 si zahraje proti Chelsea FC

25.02.2020, Dan Mikulička

Kategorie U12 a U13 odcestovaly společně se svými trenéry na několikadenní pobyt do Anglie, kde se utkají v přátelských utkáních s londýnskou Chelsea FC, Fulham FC a Wolverhampton Wanderers.

V neděli večer nastoupili kluci z naší dvanáctky a třináctky do autobusu směr Londýn. Po nočním přejezdu se v pondělí dopoledne ve francouzském Calais nalodili na trajekt, který je po tříhodinové plavbě (počasí nebylo moc příznivé) dopravil do kolébky fotbalu. Z Doveru se pak kluci přepravili do hotelu Ibis ve čtvrti Dartford ve východní části Londýna, který se stane do čtvrtka jejich zázemím. Oba týmy čeká nejprve v úterý večer první přátelské utkání s týmem Wolverhampton Wanderers (účastník Premier League), ve středu pak přátelské utkání se stejně starými dětmi z tradičního Fulham FC (momentálně druhá nejvyšší anglická soutěž) a ve čtvrtek pak zlatý hřeb pobytu – přátelák proti věhlasné Chelsea FC!! Mimo tato utkání kluci v průběhu pobytu navštíví centrum Londýna a jeho památky a také absolvují prohlídku dalšího věhlasného klubu a to londýnského Arsenalu. Věříme, že pro všechny naše hráče a jejich trenéry se jedná o nezapomenutelné zážitky, které pro ně budou obrovskou motivací a zkušeností do dalšího rozvoje jejich fotbalové kariéry. O jejich pobytu a zážitcích z této cesty Vás budeme pravidelně informovat prostřednictvím našich oficiálních klubových stránek na sociálních sítích Instagram a Facebook.

Velké poděkování patří sponzorům této akce:
Auta Borek, Popron Systems, OSAM Trade, Transforwarding, Temati Bohemia, Maxim Financial, Autoservis Plojhar, SK Volary,

PKD s.r.o. Dačice, Marek Dvořák, Michal Hruška, Petr ČížekSouvisející články
Úvod    Akademie    Týmy    Dívky    Zimní liga    Partneři   

Nastavení cookies

© 2018 - 2022 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.