SK DYNAMO AKADEMIE

U12 a U13 si zahraje proti Chelsea FC

25.02.2020, Dan Mikulička

Kategorie U12 a U13 odcestovaly společně se svými trenéry na několikadenní pobyt do Anglie, kde se utkají v přátelských utkáních s londýnskou Chelsea FC, Fulham FC a Wolverhampton Wanderers.

V neděli večer nastoupili kluci z naší dvanáctky a třináctky do autobusu směr Londýn. Po nočním přejezdu se v pondělí dopoledne ve francouzském Calais nalodili na trajekt, který je po tříhodinové plavbě (počasí nebylo moc příznivé) dopravil do kolébky fotbalu. Z Doveru se pak kluci přepravili do hotelu Ibis ve čtvrti Dartford ve východní části Londýna, který se stane do čtvrtka jejich zázemím. Oba týmy čeká nejprve v úterý večer první přátelské utkání s týmem Wolverhampton Wanderers (účastník Premier League), ve středu pak přátelské utkání se stejně starými dětmi z tradičního Fulham FC (momentálně druhá nejvyšší anglická soutěž) a ve čtvrtek pak zlatý hřeb pobytu – přátelák proti věhlasné Chelsea FC!! Mimo tato utkání kluci v průběhu pobytu navštíví centrum Londýna a jeho památky a také absolvují prohlídku dalšího věhlasného klubu a to londýnského Arsenalu. Věříme, že pro všechny naše hráče a jejich trenéry se jedná o nezapomenutelné zážitky, které pro ně budou obrovskou motivací a zkušeností do dalšího rozvoje jejich fotbalové kariéry. O jejich pobytu a zážitcích z této cesty Vás budeme pravidelně informovat prostřednictvím našich oficiálních klubových stránek na sociálních sítích Instagram a Facebook.

Velké poděkování patří sponzorům této akce:
Auta Borek, Popron Systems, OSAM Trade, Transforwarding, Temati Bohemia, Maxim Financial, Autoservis Plojhar, SK Volary,

PKD s.r.o. Dačice, Marek Dvořák, Michal Hruška, Petr ČížekSouvisející články
Nastavení cookies

© 2018 - 2024 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.