SK DYNAMO AKADEMIE

Jsme hrdí na naše fotbalové legendy

26.10.2018, Dan Mikulička

SK Dynamo České Budějovice vychovalo spoustu vynikajících hráčů. Někteří z nich se stali a to doslova českými fotbalovými legendami.

Karel Poborský, Tomáš Sivok, David Lafata, Jiří Němec, Jaroslav Drobný, Martin Latka.. Co jméno to ve fotbalovém světě pojem. Hráči kteří svou velkou fotbalovou kariéru začínali v Dynamu, aby poté odešli do velkých českých a evropských klubů, hráči kteří reprezentovali Českou republiku. V Dynamo Akademii si nesmírně vážíme toho, čeho dosáhli a jsme na ně patřičně hrdí. Jsme rádi, že to tak vnímají a cítí i hráči Akademie a to již od těch nejmenších. Každý z nich by se chtěl stát Karlem Poborským nebo Davidem Lafatou. A co teprve, když si například s Davidem Lafatou, který v naší Akademii působí jako trenér, mohou i zatrénovat. 

Naši malí redaktoři z Dynamo Akademie TV o našich legendách natočili krátkou reportáž, kterou můžete shlédnout na přiloženém videu.

Provoz klubové akademie SK Dynamo České Budějovice Akademie funguje mimo jiné i díky Dotačnímu programu Jihočeského kraje. Mládež akademie Dynama je financována projektem "Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže," kterou poskytuje Jihočeský kraj.

Související články
Nastavení cookies

© 2018 - 2024 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.