SK DYNAMO AKADEMIE

Tréninkové centrum na Složišti se stále vyvíjí

29.05.2020, Redakce

Jak jsme již avizovali v článku zhruba před dvěma týdny, tak před znovuotevřením tréninkového centra Akademie byly dokončeny zvelebovací práce interiérů hlavní budovy, na kterých někteří naši trenéři a zaměstnanci pracovali v průběhu karantény způsobené pandemií koronaviru. Hráči se tak v pondělí 1.června mají na co těšit.

"Rád bych poděkoval všem, kteří se během uplynulých dvou měsíců podíleli na zútulnění interiérů budovy, především pak Janu Kolčavovi, Petru Čížkovi, své manželce Dianě a Slávovi Rožboudovi. Neskutečnou uměleckou práci odvedla paní Petra Syslová, která strávila nespočet hodin malbou portrétů a motivačních hesel na čerstvě vymalované zdi. Velké poděkování patří také panu Františku Zemanovi z firmy Bohemia color ( www.bohemiacolor.cz), který nám poskytl zdarma barvy, pan Michal Průcha pak dodal unikátní historické fotky Dynama, které nám profesionálně zpracoval a vytiskl Radek Altmann (www.tisk-fotografie.cz). Díky společnému úsilí všech se nám kromě kompletního vyčištění, vymalování a vyzdobení celé budovy podařilo také zmodernizovat místnost pro taktické porady týmů, nově vznikla reprezentativní místnost pro pohovory s hráči a rodiči, odpovídající zázemí má nyní i náš fyzioterapeut. Při vstupu do budovy každý návštěvník projde kolem nové vitríny, která mapuje historii nejen našeho klubu, ale i tréninkového areálu na Složišti. Hráči Akademie z větší dojezdové vzdálenosti mají nyní možnost přespat ve zcela novém pokoji. Jsem pyšný na to, co se nám zde podařilo vybudovat a věřím, že nejen zaměstnanci a trenéři Akademie, ale především hráči, se nyní v novém prostředí budou cítit daleko lépe a komfortněji." uvedl sportovní ředitel akademie Petr Benát.

Akademie má se Sportovním centrem na Složišti velké plány a v budoucnu chystá její rozsáhlou rekonstrukci a další rozvoj. To vše je připravované ve spolupráci s Jihočeským krajem, Statutárním městem České Budějovice a dalšími významnými subjekty.

.  

Na rozvoji Sportovního centra na Složišti se podílí také Jihočeský kraj díky dotaci s názvem "Vypracování kompletní projektové dokumentace na výstavbu Sportovního centra Složiště"

Fotogalerie


Související články
Nastavení cookies

© 2018 - 2024 SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. & eSports.cz, s.r.o.